Odchudzanie

Odchudzanie – temat zawsze na czasie.

Odchudzanie bez wysiłku – czy to naprawdę możliwe?

masaz Kielce
Wiele osób zastanawia się w czym tkwi sekret skutecznego odchudzania. Aspektów jest wiele, ale kilku z nich trzeba naprawdę przestrzegać, aby odchudzanie przyniosło zamierzony efekt. Przede wszystkim jest to stała zmiana nawyków żywieniowych. Jeśli dietę będziemy traktować jako czasową zmianę sposobu odżywiania, nie zakończy się to sukcesem. Zazwyczaj diety są traktowane jako tak zwane „przejściówki”. Po pewnym czasie wracamy do starych nawyków żywieniowych, co wiąże się zazwyczaj z efektem jojo. Mało rozsądne jest również stosowanie diety, która zakłada całkowite wykreślenie z jadłospisu niektórych składników takich jak tłuszcze czy węglowodany. Sposób ten może przynieść chwilowy spadek wagi a potem, gdy zaczynamy normalnie jeść gwarantuje niestety efekt jo – jo. Zupełną pomyłką podczas odchudzania są głodówki. Organizm nie dostaje wystarczającej ilości pożywienia lub dostaje ją rzadko i w dużych porcjach. Efekt – to dodatkowe centymetry w pasie i biodrach zamiast chudnięcia. Przyczyną tego jest obawa organizmu przed tym, że może zostać zagłodzony. Zaczyna wtedy robić zapasy.

Reasumując: najlepszym sposobem na skuteczne zrzucenie wagi oraz uniknięcie efektu jo-jo są: regularne niewielkie posiłki w równych odstępach czasu. Najlepiej jeśli jemy co dwie trzy godziny. Wtedy organizm jest zaopatrzony w odpowiednie źródło pożywienia i nie ma obaw, że będzie odkładał coś na później. Drugim czynnikiem jest picie dużej ilości wody. Najlepiej żeby to było 3 litry dziennie w małych porcjach, ale dobrze jak wypijamy chociażby 2 litry. Picie wody nawadnia organizm i pomaga pozbyć się szkodliwych toksyn. Jeśli wprowadzimy chociażby minimalną dawkę ruchu oraz zabiegi wspomagające odchudzanie to sukces gwarantowany.

Zabiegi wspomagające odchudzanie.

Zabiegi  które pozwalają zredukować tkankę tłuszczową  to: liposukcja ultradźwiękowa, zabieg falami radiowymi czy masaż próżniowy lub masaż bańką chińską. Najlepsze efekty daje połączenie wszystkich tych metod, ale można stosować tylko jedną, co również przyspieszy proces odchudzania, oraz pomoże nam pozbyć się nadprogramowych centymetrów. Zabiegi takie, jak na przykład liposukcja ultradźwiękowa można wykonać w większości gabinetów i salonów kosmetycznych. Trzeba zaznaczyć, że tylko seria przyniesie określony efekt. Odnośnie liposukcji ultradźwiękowej, pierwszych efektów możemy się spodziewać się już po trzecim lub piątym zabiegu. Zabiegi wykonywane są w przerwach tygodniowych ze względu na troskę o nieprzeciążanie narządy wewnętrznych głównie wątroby. Po więcej informacji zapraszamy tutaj: odchudzanie Kielce

Reklamy

Jedna odpowiedź na “Odchudzanie

  1. Odchudzanie zawsze w modzie, choć moze teraz nie jest jeszcze najlepszy moment, bo dopiero kończy się lato, to ja jednak już zaczynam hehe 😀
    Jak to mówią moje znajome, ja na diecie jestem od urodzenia. Ja jednak chcę byc szczupła i dlatego dbam o figurę prawie cały rok.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s